DOŁĄCZ DO
ZESPOŁU ANIWEL!
wypełnij formularz
Interesuje Cię dobrostan zwierząt? Chcesz spędzać czas z osobami, które dzielą Twoją pasję?

Dołącz do nas

Zespół ANIWEL to grupa osób aktywnie wspierających cele i działania Fundacji ANIWEL, które mogą na prefencyjnych warunkach uczestniczyć w kursach, seminariach, wyjazdach i innych wydarzeniach, organizowanych przez Fundację. Wypełnij formularz poniżej, aby skontaktować się z nami i dołączyć do Zespołu ANIWEL!

Zobacz, dlaczego warto się do nas przyłączyć:

Cykliczne spotkania

dzielimy się naszą pasją i doświadczeniami

Na comiesięcznych spotkaniach omawiamy nasze plany i projekty, dzielimy się naszymi doświadczeniami i zdobytą wiedzą. Zapraszamy też ciekawych gości na prelekcje i wykłady.

Seminaria i eventy

wydarzenia dla ludzi z pasją

Wspólnie organizujemy seminaria i eventy dotyczące zwierząt. Członkowie Zespołu ANIWEL mogą brać  w nich udział na preferencyjnych warunkach.

Wspólne wyjazdy

bawimy się i uczymy

Organizujemy wspólne wyjazdy, na których poznajemy piękno polskiej przyrody, tropimy zwierzęta, edukujemy się, a przede wszystkim – świetnie się bawimy :).

Realizacja projektów

przestrzeń na nowe pomysły

Tworzymy przestrzeń, w której każdy z nas może znaleźć miejsce dla siebie, przedstawić własny pomysł na nowe działania i prowadzić je jako koordynator z innymi zainteresowanymi członkami Zespołu.

Co już udało nam się wspólnie zrobić? - Kilka przykładów

Wyjazd do Biebrzańskiego Parku Narodowego

W maju wybraliśmy się na wycieczkę do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wraz z przewodnikiem tropiliśmy dzikie zwierzęta. Wyjazd wzbogaciliśmy zajęciami z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, masażu relaksacyjnego dla zwierząt, jogą oraz wieczorkiem karaoke :). Był to jeden z wyjazdów w ramach projektu Poznajmy Polskie Parki Narodowe, który realizujemy.

Konferencja "Dzikie Zwierzęta Wśród Nas"

Organizujemy cykliczną konferencję naukową na temat dzikich zwierząt żyjących w Polsce. Swoje prelekcje wygłosili na niej m.in. prof. Andrzej Elżanowski, dr Robert Mysłajek i dr Agnieszka Czujkowska. Konferencja spotyka się z niezwykle ciepłym odbiorem gości. Kolejna edycja już wkrótce!

Kurs ratownictwa weterynaryjnego

Trzy z nas ukończyły intensywny kurs ratownictwa weterynaryjnego, prowadzony przez LARW. Wspólnie uczyły się, co robić w razie wypadku samochodego z udziałem zwierzęcia lub trudnych sytuacji w domu. Teraz prowadzimy kursy z pierwszej pomocy dla innych.

Zainteresowany? Wypełnij formularz
i poznajmy się!

  Czy byłeś/byłaś lub jesteś wolontariuszem lub członkiem innej organizacji, stowarzyszenia, fundacji?
  TakNie

  Twoje zainteresowania:

  PsyKotyKonieDzikie zwierzętaPtakiZwierzęta hodowlaneInterwencjePierwsza pomoc przedweterynaryjnaWolontariat w schroniskuOrganizacja eventówPisanie artykułówPozyskiwanie funduszyInne

  Zapoznałem/Zapoznałam się z Regulaminem Członków Zespołu ANIWEL i akceptuję go
  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Administratora Danych: Fundację ANIWEL (ul. Dekarska 22, 02-413 Warszawa; mail: kontakt@aniwel.pl) Twoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów kontaktowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przysługuje Ci prawo do dostępu do Twoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.